Om TVR Media

TVR Media - din erfarne mediepartner

Træng igennem støjen og ram målgruppen effektivt med hjælp fra dygtige og erfarne mediefolk. Hos TVR Media kan vi hjælpe dig og din virksomhed med effektive reklamekampagner, der giver jer flere kunder.
Hvem er vi

Et miks der skaber succes for vores kunder

Mange års erfaring i branchen
Vi har mange årtiers kombineret erfaring fra mediebranchen og ved, hvordan man skaber gode resultater og målbar succes på tværs af kanaler.
Værdiskabende kampagner
Vi har specialister med stærke kompetencer og stor virksomhedsforståelse, hvilket sikrer jer brugbar rådgivning og effektiveløsninger.
Passion for marketing og medier
Vi brænder for at hjælpe andre til at få større udbytte af deres reklamekroner, så de får flere kunder og øger salget.

TVR Media behind the scenes

Medier udvikler sig konstant og hurtigere end nogensinde før. Hos TVR Media er det dog ingen udfordring - tværtimod. Vi har været i branchen længe og er derfor med helt fremme, når det kommer til at hjælpe virksomheder med at få flere kunder igennem tv.

Det hele startede for mange år siden. Og siden da er vi blevet meget større - i dag er vi nemlig en erfaren og stærke mediepartner, der skaber effektive kampagner til en række af Danmarks mest populære tv brands.

Se vores brands

Få værdi for pengene hos TVR Media

Hvis din virksomhed ønsker at nå ud til jeres målgruppe og trænge effektivt igennem støjen, så har vi erfaringen, ekspertisen og løsningerne til at hjælpe jer.

Hos TVR Media får du værdi for pengene - skræddersyede reklameløsninger, bred eksponering og større chance for salg er nemlig nogle af de fordele, der er ved at vælge os som mediepartner.

Gennem årene har vi hjulpet mange danske virksomheder med at nå deres målgruppe med effektive budskaber og spændende historier - naturligvis med succes.

Mød TVR media

Mød holdet bag TVR Media

Charlotte Repholtz

CCO

charlotte@tvrmedia.dk

+(45) 21 26 82 84

Casper Holde Nielsen

Account Director

casper@tvrmedia.dk

(+45) 27 10 37 21

Lars Nielsen

Partner - Salg & Marketing

lars@tvrmedia.dk

(+45) 60 43 69 19

Lone Strecker

Senior Mediekonsulent

lone@tvrmedia.dk

(+45) 21 27 67 72

Liv Izzo

Senior Mediekonsulent

liv@tvrmedia.dk

+(45) 81 88 85 32

Sara Schrøder

Senior Mediekonsulent

sara@tvrmedia.dk

Barsel

Tino Nielsen

Mediekonsulent

tino@tvrmedia.dk

+(45) 31 36 12 79

Vil du også gerne få det optimale ud af dine marketingkampagner?

Vi er altid klar til at rådgive og og dermed optimere dine markedsføringskroner. Lad os tage en snak allerede i dag.